(0342) 77-65-11 | (0342) 53-00-39 | artmuseum_if [равлик] ukr.net | А. Шептицького 8, м. Івано-Франківськ

Майстер-класи

Писанкарство

Писанка - це один з елементів обрядової традиції Великодня. З нагоди цього великого свята Музей мистецтв Прикарпаття щорічно проводить майстер-класи з писанкарства.  Ми запалюємо свічки і запрошуємо  Вас приєднатися до цього сакрального дійства, під час якого у Вас буде можливість створити свою власну писанку! На майстер-класі з писанкарства ви почуєте про  символіку та історіїю виникнення писанок.

Як проходить майстер-клас з писанкарства?

 

Писанкарство цікаве не тільки тим, що має довгу й цікаву історію, це ще й дуже захоплюючий багатоетапний процес:

 

1.    Спочатку Вам запропонують вибрати орнамент, який ви  хотіли б зобразити;

2.    Потім Ви нанесете візерунок на яйце олівцем;

3.    Після цього наведете певні елементи гарячим воском за допомогою писачка. Коли Ви опустите яйце в барвник і продовжите роботу, ці елементи залишаться білого кольору. І так з кожним наступним шаром.

 

 

Цей процес буде цікавий і дорослим, і дітям, а готова писанка стане прекрасним подарунком близькій людині або красивою  прикрасою святкового столу. 

Крім особливого інструменту для писанок – писачка,  яйце фарбується за допомогою воску та спеціальних анілінових фарб. На майстер-класі в музеї все це буде у Вашому розпорядженні. Ви будете мати можливість випробувати себе в різних техніках розпису писанок і вибрати ту, яка найбільше до душі.

Тільки уявіть: справжня українська писанка, яку Ви покладете в святковий кошик, буде створена вашими власними руками! Ви зможете особисто долучитися до збереження українських звичаїв і традицій, а головне - навчити цьому дітей. Тому вибирайте зручний час, беріть з собою всю сім'ю і приходьте до нас на майстер-клас з писанкарсва!

 

Ми можемо приїхати до Вас в офіс з усім необхідним для розпису писанок і провести корпоративний майстер-клас. Напередодні Великодня навіть дорослі починають вірити в диво і згадують традиції. Немає нічого кращого для створення святкового настрою, ніж  майстер-клас з писанкарства!