9 листопада 2017 року о 14:00 в рамках року Японії в Україні за підтримки Посольства Японії в Музеї мистецтв Прикарпаття м. Івано-Франківська відбудеться відкриття Культурного проекту «Японія – традиція краси» з музично-театральним дійством акторів ресторану-театру «Кабукі».

Культурний проект «Японія – традиція краси» – це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить 10 стендів друкованих на тканині і 25 фотографій про культуру та мистецтво Японії (історична хроніка, чайна церемонія, сад каменів, поезія, театр, шлях воїна тощо); Самурайський меч; Традиційний одяг (кімоно); Декоративні ляльки; Вишиті кулі темарі; Сімейні герби камон; Лялька до Свята хлопчиків ґоґацу-нінґьо. На відвідувачів чекають: інтерактивні лекції, кіноклуби, мультклуби, зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи для дітей та дорослих, екскурсії по експозиції виставки.

Заходи:

·         Майстер-клас «Мистецтво живопису сумі-е»

·         Атмосферна зустріч «Таїна японської душі»

·         Майстер-клас для дітей «Мистецтво орігамі» (з 7 років)

·         Дитячий кіноклуб. Мультфільм «Тоторо»

·         Майстер-клас для дітей «Японська екібана» (з 7 років)

·         Лекція «Чарівність японського мистецтва»

·         Таємниці чайної церемонії

·         Майстер-клас «Мистецтво хайку»

·         Кіноклуб «Бусідо. Шлях воїна»

·         Екскурсії для школярів і студентів по виставці.