Музей мистецтв Прикарпаття запрошує жителів Івано-Франківська і гостей міста на чергову літню виставку. Цього разу, це – виставка витинанок молодої художниці та дизайнерки зі Львова Ольги Гнатів, яка презентує свою другу персональну виставку.

Витинанки художниці надзвичайно повітряні, ажурні та жіночі, але водночас композиційно і технічно складні та цікаві. На виставці будуть представлені квіткові і рослинні композиції, а також архітектурні мотиви.

Довідка:

Ольга Гнатів народилася 9 липня 1994 року.

Отримала ступінь бакалавра мистецтвознавства в Львівській національній академії мистецтв в 2015 році та бакалавра дизайну в НУ «Львівська політехніка» в 2016 році.

В березні-квітні 2016 року відбулася перша персональна виставка у м. Львові в кафе «Ратуша».

В червні 2016 р. взяла участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі образотворчого та декортивно-ужиткового мистецтва від Національної академії мистецтв України (м. Київ).